Dom Krzyżowa gm. Świdnica
Krzyżowa gm. Świdnica Pokaż na mapie ›
Dodane: Piątek, 15 Maj, 2026 12:50
1 050 000 zł
8015 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:131 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:3610 m2
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:2003
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 1 050 000 zł / 8015 zł/m2
Opis oferty
Dom wolnostojący położony na dużej działce - 10 kilometrów od Świdnicy!Krzyżowa !
Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych dwóch działek, położonych obok domu - cena do uzgodnienia.
Na parterze domu znajduje się część dzienna: salon z wyjściem na taras, kuchnia, pokój, łazienka oraz hol i kotłownia. Na piętrze są trzy sypialnie, łazienka oraz przedpokój. Na tym poziomie znajduje się również duży taras - wyjście z dwóch sypialni. Dodatkową powierzchnię stanowi stryszek. Na poziomie parteru znajduje się również garaż.
W domu są okna PCV, na parterze wyposażone w rolety zewnętrzne, na podłogach płytki, na piętrze częściowo panele, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne nowego typu.
Ogrzewanie centralne - olejowe.
Dom położony na dużej działce - teren płaski, ogrodzony.
36 ar działki oraz dodatkowo33 ary działki rolnej obok domu.
Dojazd do Świdnicy zajmuje 7 minut!
Dom położony w cichym i spokojnym miejscu.
POLECAM! Więcej informacji pod numerem 660 - pokaż numer telefonu - , 690 - pokaż numer telefonu -
.
.
Tu pokazujemy tylko fragment naszej oferty. Obecnie mamy ponad 400 nieruchomości pełną bazę znajdziesz na naszej stronie.
Pobieramy prowizję od kupującego !
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Oferty tworzone są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właścicieli
Numer oferty: 77086
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania